Цікаві факти про ресторани #2

«Де знаходиться ресторан, пообідати в якому вдається тільки одному з 250 бажаючих?»

elbulli

У невеликому іспанському містечку Росас знаходиться ресторан El Bulli. Він п’ять разів за останнє десятиліття визнавався кращим рестораном світу за версією Restaurant Magazine. Сезон обслуговування становить лише півроку, і потрапити сюди дуже складно: відразу після закриття за один день бронюються всі місця на весь наступний сезон (а «конкурс на місце» становить приблизно 250 чоловік). Незважаючи на середню вартість страви в 250 євро, сам ресторан збитковий. Прибуток власники отримують від продажу присвячених йому книг і лекцій шеф-кухаря Феррана Адріа.

«Хто і коли навчив весь світ їсти в ресторанах по російській системі?»

larusse

До середини 19 століття в ресторанах подавали відразу всі замовлені страви – такий спосіб обслуговування носить назву «service à la française» («французька система»). На початку 19 століття Францію відвідав російський князь Олександр Куракін і навчив рестораторів іншого способу – подавати страви поступово, в порядку їх розташування в меню. У сучасних ресторанах така система найбільш популярна і називається «service à la russe».

«Яким чином їжаки вплинули на форму стаканчиків для морозива в Макдоналдсі?»

mcmc

У 2006 році Макдоналдс змінив форму стаканчиків для морозива McFlurry під тиском активістів із захисту їжаків. Справа в тому, що їжаки, злизуючи залишки морозива в викинутих стаканчиках, іноді засовували голову всередину, а назад висунути не могли і вмирали від голоду. Отвір в кришці стаканчика було зменшено, щоб їжаки не змогли більше попастися в пастку.

«Чому Гі де Мопассан не любив Ейфелеву вежу, але постійно там обідав?»

gidemo

Французький письменник Гі де Мопассан був одним з тих, кого дратувала Ейфелева вежа. Проте, він щодня обідав у її ресторані, пояснюючи це тим, що тут єдине місце в Парижі, звідки не видно вежі.

«Як були винайдені чіпси?»

cheaps

Фірмовим рецептом одного американського ресторану, де в 1853 році працював Джордж Крам, була картопля фрі. Одного разу відвідувач повернув смажену картоплю на кухню, поскаржившись на те, що вона «занадто товста». Крам, вирішивши пожартувати над ним, нарізав картоплю буквально паперової товщини і обсмажити. Таким чином він винайшов чіпси, які стали найпопулярнішим блюдом ресторану.

«Кому і в який день швейцари писали адресу крейдою на спинах?»

horse

У Тетянин день швейцари ресторанів «Стрельна» і «Яр» писали адресу студентів крейдою на їхніх спинах. Коли студент напивався до нестями, візник знав, куди його везти.