10 типів клієнтів, яких щиро ненавидять усі бармени

Хлопець, який так і напрошується на те, щоб його вигнали. Ну, ти точно знаєш цих людей. Спочатку вони сидять в компанії, напиваються до поросячого вереску і починають вести себе так, що друзям стає дуже за них ніяково. Вони перетворюються в якихось божевільних істот, ходять по бару туди-сюди, пристають до людей, домагаються до дівчат. Але коли хто-небудь з персоналу попросить їх покинути приміщення, знайте, що їх життєво необхідно взяти і витягти з бару. Якомога швидше! Знай це і ти, якщо схильний до бажання побузити. У барі можуть знайтися охоронці, які неласкаво витягнуть придурка на вулицю і цілком можуть гарненько прикласти. Бармен може викликати поліцію. Іноді бувають абсолютно оригінальні випадки. Коли в одному переповненому барі, один придурок став кричати і приставати до людей. Після чого від одного столика відокремилася постать міцного мужика, який мовчки встав і гарненько заїхав по морді чуваку. І настав мир і спокій. Мало того, що таких особистостей не люблять самі бармени, так вони ще змушують відвідувачів відчувати себе ніяково, так само як і своїх друзів. За подібну поведінку назавжди можуть закрити вхід в бар.

Спаситель. Складно сказати, чому бармени терпіти не можуть цих людей. Є такий тип клієнтів, який приходить в бар, замовляє трохи випивки і починає завдавати найменші незручності. Тобто коли вони замовлять закуску, вони обов’язково протруть поверхню столу, якщо на неї раптом впали крихти. Протруть барну стійку, якщо на ній залишилася волога, посміхнуться бармену, залишать хороші чайові і будуть намагатися якомога менше турбувати бармена. Навіть напої прості замовляють. Якби все було настільки просто і всі клієнти були б такими, всі люди світу працювали б в барах. Це порядно підірвало б престижність професії бармена. А так не можна! До слова, такі святоші виглядають дуже дивно. Десь в глибині душі в них живуть погані люди!

Бізнесмени або забезпечені хлопці. Вони всіляко намагаються показати, що правлять світом і добре розбираються в бізнесі. Звичайно, адже деякі з них розплачуються корпоративними картами. Вони можуть замовляти багато, спілкуються, іноді говорять про роботу, при цьому вони постійно намагаються показати світу, що вони забезпечені, ділки життя і взагалі блакитної крові. Іноді вони поводяться по-хамськи, хоча і одягнені в свої дорогі костюми. На ділі вони ненавидять свою роботу, можуть мати середній достаток і просто хочуть здаватися дорожче. Але що найнеприємніше, вони ніколи не залишають нормальну кількість чайових. Або це буде менше того, скільки належить, або трохи більше. Судячи з усього, ці хлопці не вміють користуватися калькулятором на їх айфонах.

Чуваки, яким життєво необхідна собака. Всі бармени люблять постійних клієнтів. Як і в будь-якому закладі. Завжди приємно побачити знайоме обличчя, перекинутися парою фраз і повторити стандартне замовлення. Але всі бармени ненавидять регулярних клієнтів. Цим хлопцям або дівчатам краще всього знайти собі нормального справжнього друга. Або завести собаку. Якщо бармен дає тобі випивку, це не означає, що ви друзі, це означає тільки те, що він дає тобі випити. Нехай він чуйна душа, але він не психолог, щоб слухати про всі твої проблеми. Бармен не хоче чути про твоє розлучення, він не хоче чути, що у тебе померла морська свинка, він не бажає знати, що ти заразився герпесом, просто знайди нормального друга. Також це не означає, що його потрібно додавати в друзі соціальної мережі або запрошувати в суботу на звану вечерю.

Ті, які занадто довго затримуються. Бармену теж важливо йти додому. Але обов’язково в переповненому барі сидить якийсь чоловік, який сидить там уже вічність і якого так просто не виженеш. Бармен перемив склянки, підрахував денну виручку, протер стійку, але ця людина знову просить поновити. Якщо ти один з цих людей, озирнися навколо! Нікого немає! ТИ один в цьому гребаному барі, і не потрібно качати права в дусі: «Клієнт завжди правий!». Клієнт прав тільки тоді, коли бар працює, а не коли він закривається. Знай це!

Людина, яка задає питання. Можливо, цій особистості нудно. Він підсаджується ближче до бармена, відкриває меню і починає запитувати. А що це за інгредієнт? Що таке фраппе, він не заразний? А у мене алергія на білки і коньяк, там їх немає? А який тут градус? А як ви це зробили? Можна мені потримати вас за краватку? А у вас тут в меню помилка! Окремо барменів дратують різні розумники, які починають просторікувати з приводу висоти піни в пиві, витримки віскі та типу ферментації. Не відволікай бармена від його роботи!

Перший раз в місті. Це стосується, як туристів-іноземців, так і тих, хто вперше приїхав у велике місто. Ці люди починають приставати до бармена, точно він якийсь гід, випитуючи у нього про місця, які варто відвідати, дешеві кафешки та інші речі. Бармен не гід, йому за це не платять, а на цьому тижні ви у нього такі двадцяті!

Хіпстер або сноб. У вас є доктор Пеппер? Він нормальний? А пиво неповного бродіння? А суміш пива? А маленька ложечка для змішування? А є «Хобгоблін»? А пиво з місцевих броварень? А домашнє пиво? Я не п’ю звичайне пиво: це гидота, давайте мені елітного пива! Карти приймаєте?

Гучні дівчата. У кожній компанії знайдеться одна-дві такі. Дівчина, яка хихикає, і сміється, і кричить так голосно, що ти можеш почути її через музику. Всі в барі дивляться на неї, і більшість мріє, щоб вона навернулася зі стійки прямо вниз головою. Ця особа обожнює бути в центрі уваги, хихикає, кричить і постійно жартує не смішні жарти. Іноді вона може нализатися до такої міри, що навернеться прямо з барної стійки або стільця, і комусь обов’язково доведеться доставляти її додому. Дівчина повинна переконатися, що вона сама класна, і що б всі навколишні знали про це. Коли бармен каже, що їй потрібно заткнутися, він говорить за кожну людину в цьому барі. Краще не бешкетувати і не кричати, а просто вийти, проблюватися, замовити таксі, сісти в нього, поїхати додому, де таку дівчину чекає її кішка.

Зірки. Справжнісінький кошмар починається, коли в бар заходить якась новомодна зірка з дерьмового сучасного серіалу або групи. Вона починає бешкетувати, сипати обвинуваченнями і робити все те ж, що роблять всі люди в цьому списку. І це погано.