Фільтри
Кількість
Сортувати за
Замовлення
Додаткові фільтри
  • Велопарковка
  • Дітям
  • Безкоштовна парковка
  • Wi-Fi
Проведіть час в популярних антикафе вашого міста.

Чудовим місцем для проведення вільного часу або спілкування є антикафе. Унікальний заклад з оплатою за проведений час, а не за їжу і напої. У нашому каталозі ви зможете знайти найкращі заклади з розділу «антикафе» і відвідати їх. У нас представлені фото закладів та відгуки відвідувачів. Знайдіть їх на карті міста або зателефонуйте за номером телефону для уточнення цікавої для вас інформації.

Антикафе або тайм-кафе - це заклад, в якому відвідувач платить не за їжу і напої, а за проведений час. Оплата може стягуватися за хвилину, годину або інший інтервал часу. Такі місця стали дуже популярні останнім часом. Це стало можливим завдяки атмосфері вільного спілкування та невимушеності між відвідувачами. Тут ви можете посидіти з друзями або завести нових. Приміщення антикафе часто використовуються для проведення семінарів, тренінгів, коворкінгу або творчих вечорів без відриву від прийому звичайних відвідувачів. Це досягається завдяки поділу приміщення на кілька ізольованих кімнат.

Стандартом для таких закладів є наявність настільних ігор, ігрових приставок або проектора для перегляду фільмів. Нерідко проведення невеликих турнірів і змагань в антикафе, а також вечорів кіно. Якщо ж ви захочете перекусити, то вам запропонують чай і печиво, які вже входять в ціну відвідування. А якщо захочете серйознішої їжі, то багато антикафе надають можливість замовляти їжу з довколишніх ресторанів зі знижкою або приносити свою власну. Цей заклад неймовірно приємний, незалежно від дизайну, і обов'язковий до відвідування кожному. Тут вас зустріне атмосфера дружелюбності, спокою і ви знайдете безліч приємних співрозмовників. До того ж, за тривале перебування в антикафе покладена солідна знижка.