Фільтри
Кількість
Сортувати за
Замовлення
Додаткові фільтри
  • Дітям
  • Безкоштовна парковка
  • Оплата карткою
  • Бронювання
  • Літня тераса
  • Wi-Fi
Найближчі їдальні на карті вашого міста.

Побувайте в їдальнях поблизу від вас. Тут вас смачно і ситно нагодують, без шкоди для вашого гаманця. Це відмінний варіант для тих, хто цінує свій час, але хоче смачно харчуватися. У нашому каталозі представлено безліч найрізноманітніших закладів з розділу «Їдальні» і повна інформація про них. Тут ви зможете дізнатися відгуки відвідувачів, адреса їдальні, її телефон, фото і меню.

Їдальні - це особливий вид закладів громадського харчування, які поєднують в собі швидкість обслуговування клієнта і великий вибір гарячих і холодних страв за доступними цінами. Реалізація їжі відбувається наступним чином - клієнт обирає вподобані страви на вітрині або роздавальній лінії і ставить їх до себе на піднос, після чого оплачує все на касі і йде в загальний зал. Зал досить аскетичний, але зручний. Досить проста і зручна система, але вона характерна для найпростіших їдалень, які базуються в виробничі підприємствах, навчальних закладах або подібних установах і обслуговують відвідувачів з боку тільки для підвищення основного прибутку.

Столові вищого рангу і орієнтовані на комерційний результат або ж закладу мережевого типу надають набагато більш високий рівень обслуговування. Тут, крім самообслуговування, можуть зустрічатися і елементи обслуговування офіціантами, які можуть приймати замовлення, приносити страви до столу. Також в таких закладах оформлення загального залу виконується на більш високому рівні. Наприклад, часто використовується тематичне оформлення або зонування простору для поділу відвідувачів.

А окремим видом їдалень є заклади орієнтовані на доставку замовлень споживачам. Це можуть бути приватні особи, так і цілі компанії або офісні центри, які забезпечують харчування своїм співробітникам. У будь-якому випадку їдальня ідеально підходить офісним працівникам, студентам і будь-яким іншим людям, які цінують свій час, гроші і хочуть насолодитися домашньою кухнею.