Завантаження …
  • Оферта

    Оферта

    Даний веб-сайт належить його авторам. Порушення патентних прав не рекомендується, так як це тягне за собою негативні наслідки для особи, яка використовує інформацію і дані з веб-сайту FoodGuide в своїх власних цілях, без попередньої згоди авторів (адміністраторів) сайту. Всі права, які належать адміністраторам щодо цього сайту - захищені. Ми щодня намагаємося зробити сайт Food Guide як найкраще, оптимізуючи його для комфортного використання на всіх пристроях.

УГОДА ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ДАНУ УГОДУ ТА ПРАВИЛА, ПЕРШ НІЖ ПОЧАТИ КОРИСТУВАТИСЯ САЙТОМ. ВИ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ДОТРИМУВАТИСЬ УМОВ УГОДИ І ПРАВИЛ, ЗАХОДЯЧИ НА ЦЕЙ САЙТ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ БУДЬ-ЯКІ СЕРВІСИ (ПОСЛУГИ) І ДОДАТКИ, ЗАПРОПОНОВАНІ НА САЙТІ, ЙОГО ЗМІСТ. У РАЗІ ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З УМОВАМИ УГОДИ ТА ПРАВИЛАМИ, ВИ НЕ МОЖЕТЕ КОРИСТУВАТИСЯ САЙТОМ АБО ВИКОРИСТОВУВАТИ БУДЬ-ЯКІ СЕРВІСИ І ДОДАТКИ, ЗАПРОПОНОВАНІ НА САЙТІ, ЙОГО ЗМІСТ, А ТАКОЖ ВІДВІДУВАТИ СТОРІНКИ, РОЗМІЩЕНІ В ДОМЕННІЙ ЗОНІ САЙТУ.

Терміни та визначення

Сайт – розташований за адресою https://www.foodguide.in.ua сервіс.

Адміністрація – група працівників Сайту та її довірених осіб, встановлює порядок використання Сайту, що забезпечує його роботу, контролює виконання Відвідувачами цієї Угоди.

Відвідувач – будь-яка фізична особа, яка коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1. Загальні положення

1.1. Ця Угода являє собою оферту умов по користуванню Сайтом, в особі Адміністрації сайту і Відвідувачем, і регламентує умови і порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей Сайту, наданих Адміністрацією для Відвідувача.

1.2. Отримуючи доступ до Сайту, Відвідувач погоджується зі змістом цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Відвідувачем повинно бути негайно припинено.

1.3. Використання інформації, розміщеної на Сайті регулюється нормами чинного законодавства України.

1.4. Під час кожного використання Сайту, Відвідувач погоджується з умовами цієї Угоди в редакції, чинній на момент її фактичного використання. Угоду може бути змінено та/або доповнено Адміністрацією в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Дана Угода є відкритим і загальнодоступним документом. Чинна редакція Угоди розташовується в мережі Інтернет за адресою: https://www.foodguide.in.ua/offerta. Продовження використання Сайту Відвідувачем після внесення Адміністрацією змін та/або доповнень в дану Угоду означає прийняття та згоду Відвідувача з такими змінами та/або доповненнями. Адміністрація рекомендує Відвідувачу регулярно перевіряти умови цієї Угоди на предмет змін та/або доповнень.

2. Умови використання Сайту

2.1. Переглядати Сайт, отримувати доступ до його змісту, залишати відгуки, коментарі і вести онлайн – спілкування мають право як зареєстровані (обліковий запис/особистий кабінет), так і незареєстровані Відвідувачі Сайту. Під обліковим записом розуміється сукупність інформації про Відвідувача і даних авторизації (логін, пароль).

2.3. Персональна інформація надається на підставі добровільного волевиявлення Відвідувача. Адміністрація не вимагає заповнення реєстраційної форми або надання персональної інформації для перегляду Сайту, отримання доступу до його вмісту, можливості залишати відгуки, коментарі і вести онлайн – спілкування на Сайті.

2.4. Кожен Відвідувач підтверджує свою згоду отримувати на адресу електронної пошти, вказаної при фактичному використанні Сайту, повідомлення, а також безстрокову згоду на отримання комерційних, рекламних, інших пропозицій від Адміністрації , а у разі, якщо Відвідувач висловить намір відмовитися від отримання вищезазначеної інформації, він має можливість в самому листі розсилки здійснити відповідні зміни шляхом проставлення прапореця флагової кнопки «Відписатися».

2.5. Під час відвідування Адміністрація Сайту здійснює збір і обробку даних, а саме: даних, що надаються Відвідувачем, в процесі використання Сайту, файли cookie, ір-адреси, параметри та налаштування інтернет-браузерів.

2.6. Відвідувач своєю згодою з умовами цієї Угоди, свідчить і підтверджує, що він ознайомлений і повністю приймає умови користування Сайтом буде дотримуватися даної Угоди, що він ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх включення в базу персональних даних Адміністрації, обробку, внесення змін, доповнень.

3. Правила спілкування на Сайті

3.1. Сайт запрошує Вас висловити свою думку і брати участь у дискусії один з одним через коментарі. Заохочується відкритість спілкування, але необхідно дотримуватися наступних пунктів, зберігаючи доброзичливу обстановку для всіх наших читачів. Адміністрація залишає за собою право правити і модерувати коментарі, і залишає за собою право видаляти і редагувати опублікований контент.

3.2. Поважайте один одного. Дебати — це чудово, але агресія – ні. Будь ласка, утримайтесь від образливих, грубих або загрозливих коментарів. Якщо ви нападаєте на іншого користувача або автора, Ваш коментар та відповіді до цього коментарю можуть бути видалені з обговорення. Атаки створюють неприємну атмосферу і відбивають бажання до обговорення. Ви є повністю відповідальним за наклеп і образу.

3.3. Слідкуйте за виразами. Вульгарні пости можуть зачепити інших читачів. Наші фільтри дуже толерантні, але занадто багато ненормативної лексики може стати перешкодою для поста. Зверніть увагу, що коментарі можуть бути відредаговані модератором за будь-якої причини, включаючи лайки. У таких випадках ми завжди намагаємося пояснити причину змін, як правило, засобами особистого листування.

3.4. Не ухиляйтеся від теми. Коментарі повинні бути пов’язані з темою, що обговорюється в статті або пості. Коментарі, що не відносяться до справи будуть видалені або отримають мінусовій рейтинг.

3.5. Не видавайте себе за іншу особу.

3.6. Спамы будуть видалені. Не вітається контент, що використовуються для комерційних цілей або для збору грошей. Якщо буде виявлений такий контент, ми залишаємо за собою право видаляти його.

3.7. Користувачі можуть повідомляти про свої невдоволення з приводу розміщеного контенту. Якщо один з користувачів поскаржився на іншого користувача або відвідувача, модератор розгляне скаргу при першій можливості. Це може зайняти кілька днів, хоча ми сподіваємося, що перевірка буде проходити швидше.

3.8. Зупиніться і подумайте перш ніж прокоментувати. Ми не будемо видаляти коментарі, якщо читач або автор шкодує про його написання. Пам’ятайте, що у кожного коментаря є своє посилання і історія в інтернеті.

3.9. Не давайте свої особисті дані в коментарях. Ми категорично проти того, щоб наші відвідувачі залишали свої особисті дані (адреса, телефон, місце роботи) і можемо видалити будь-який коментар в якому ми знайдемо особисті дані користувачів, відвідувачів або особисті дані інших людей, інакше це порушує право на приватність.

3.10. Порушення наших рекомендацій можуть призвести до видалення з числа коментуючих. Якщо ви думаєте, що вас забанили за помилку, то – звертайтеся.

ВАЖЛИВО! За умисне поширення завідомо неправдивих відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи передбачено Кримінальним Кодексом України покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк до 200 годин, або виправні роботи на строк до одного року.

За наклеп, поширену в мережі Інтернет передбачено відповідальність у вигляді штрафу від 50 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, або виправні роботи на строк до одного року. І у разі надходження до адміністрації Сайту адвокатського запиту або виконавчого листа, з приводу надання інформації про особу можливе розповсюджує завідомо недостовірних відомостей або наклеп ми будемо зобов’язані надати інформацію про вищевказаній особі.

 

4. Політика конфіденційності

4.1. Відвідувач визнає і погоджується з тим, що зміст Сайту – об’єкт інтелектуальної власності, включаючи знаки для товарів і послуг, тексти, описи, характеристики, відео, зображення, загальний стиль і метод подачі даного змісту, які зареєстровані в установленому

порядку є власністю їх законних власників.

4.2. Опублікування, відтворення, розповсюдження, переміщення або продаж будь-якої інформації, отриманої з матеріалів Сайту, а також вчинення дій, що створюють загрозу порушення прав інтелектуальний власності їх законних власників без їх письмової згоди заборонено, в іншому випадку користувач несе відповідальність згідно чинного законодавства України.

4.3. Адміністрація не контролює зміст сайтів, посилання на які розміщені на Сайті, відповідно, не може нести відповідальність за зміст таких сайтів, а дорівнює і за розміщені на них посилання. Адміністрація залишає за собою право в будь-який час видалити посилання або обслуговуючу її програму. Адміністрація не надає жодних гарантій стосовно компаній або їх продукції, на які є посилання на Сайті. Вирішивши скористатися розміщеними на даному Сайті посиланнями на сайти сторонніх компаній, Відвідувач робить це на свій страх і ризик.

5. Обмеження відповідальності

5.1. Використання ресурсів, сервісів, можливостей Сайту надаються в якості послуг для Відвідувачів і тільки в інформаційних цілях.

5.2. Відвідувач приймає вміст Сайту за принципом «як є» (тобто у тому вигляді, в якому надається Адміністрацією) без будь-яких гарантій, в тому числі гарантій щодо ринкових якостей, не порушуючи прав інтелектуальної власності або придатності до використання в тих чи інших цілях. Зміст Сайту носить виключно інформаційний характер, і не може бути використано ні в яких інших цілях та його використання здійснюється на власний ризик Відвідувача.

5.3. Використання будь-якої інформації, завантаженої за допомогою Сайту, здійснюється на розсуд і власних ризик Відвідувача, і виключно Відвідувач несе повну відповідальність за будь-які пошкодження його комп’ютерної системи або інших пристроїв або втрату даних, спричинену завантаженням будь-якої інформації з Сайту.

5.4. Адміністрація не несе відповідальності за реальні збитки і упущену вигоду під час використання Сайту, у разі втрати даних або інших негативних наслідків, що виникають внаслідок або у поєднанні з використанням Сайту, документації, надання чи відмови від надання послуг або інформації, доступної на Сайті.

5.5. Адміністрація не гарантує точність або повноту інформації: тексту, зображень, посилань або інших компонентів, що містяться на Сайті.

5.6. Адміністрація залишає за собою право змінювати або видаляти тимчасово або остаточно Сайт (або будь-яку його частину) з попереднім повідомленням або без нього.

6. Права Відвідувача і Адміністрації

6.1. Відвідувач самостійно несе відповідальність за розміщену інформацію: відгуки, коментарі, онлайн -спілкування, а так само за наслідки такого розміщення та опублікування на Сайті.

6.2. Якщо Адміністрація виявить очевидне підтвердження порушення прав інтелектуальної власності Відвідувачем, то залишає за собою право видаляти дану інформацію на власний розсуд і без попереднього попередження.

6.4. Відвідувач підтверджує, що Адміністрація має право на власний розсуд рецензувати або переглядати розміщену Відвідувачем інформацію. Адміністрація має право на власний розсуд видаляти розміщену Відвідувачем інформацію з Сайту.

6.5. Адміністрація Сайту докладає всі зусилля, щоб забезпечити безперебійну роботу Сайту, додаткових ресурсів, розміщених на ньому, проте не несе відповідальності за повну або часткову втрату будь-якої інформації, що була розміщена на Сайті, в тому числі за недостатню якість або швидкість надання послуг з розміщення, відтворення і демонстрації інформації на Сайті.

6.7. Відвідувач повною мірою усвідомлює і підтверджує, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за реальні збитки, включаючи, зокрема, упущену вигоду, які виникають внаслідок:

– використання або неможливості використання Сайту;

– заяв, коментарів третіх осіб на Сайті;

– видалення Адміністрацією інформації відвідувачів;

– інших випадків, що мають відношення до використання Сайту;

– повну або часткову втрату матеріалів, коментарів і будь-якої іншої інформації з-за збоїв в роботі Сайту;

– не коректне відображення сторінок Сайту з браузерів Відвідувача.

7. Вирішення спорів

7.1. У разі виникнення будь-яких розбіжностей або спорів між сторонами Угоди обов’язковою умовою перед зверненням до суду є пред’явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору).

7.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня її отримання, письмово повідомляє заявника про результати розгляду претензії.

7.3. У разі неможливого вирішення спору в добровільному порядку будь-яка з сторін має право звернутися до суду за захистом своїх прав, наданих чинним законодавством України.

Ви не маєте права використовувати можливості Сайту і відвідувати сторінки, розташовані в області доменних імен foodguide.in.ua у разі не згоди з цією угодою і Правилами, будь ласка негайно залиште наш сайт.

Карний кодекс

Карна відповідальність за порушення авторських прав – передбачено ст.176 КК України. Таке порушення передбачає штраф або виправні роботи до 2 років, або позбавлення волі, терміном до 6 років.

Адміністративний кодекс

Право інтелектуальної власності є непорушним. Ніхто не може бути позбавлений права інтелектуальної власності, крім випадків, передбачених законом.

Нормативні документи

До джерел інтелектуального права відносяться не тільки законодавчі акти та відповідні підзаконні нормативні акти (директиви), а й судові прецеденти, які надають істотний вплив на формування норм інтелектуального права.

Почніть просувати свій бізнес з нами

Ви можете зареєструватися на нашому порталі в якості користувачів і представити свої власні заклади

Використовуйте цю реєстраційну форму та зареєструйтеся зараз!

[button title=”Зареєструватися зараз” titlecolor=”#ffffff” url=”#” bgcolor=”#825bae” width=”210″]

Я молодець
Я знайшов помилку