Фільтри
Кількість
Сортувати за
Замовлення
Додаткові фільтри
  • Дітям
  • Оплата карткою
  • Wi-Fi
Кращі кафе-бістро поблизу від вас.

Шукайєте місце для швидкого перекусу або повноцінного обіду? Тоді зверніть свою увагу на бістро. Класичне французьке кафе, яке отримало велику популярність по всьому світу. Ми зібрали велику кількість хороших закладів, які задовольнять всі ваші гастрономічні смаки. Ознайомтеся з повною та актуальною інформацією про них, прочитайте відгуки клієнтів, опис закладу, знайдіть адресу, телефон або сайт бістро. З нашою допомогою ви легко знайдете кафе-бістро що вас зацікавить.

Бістро є місцем, яке увібрало в себе краще від ресторану, кафе і фаст-фуду. Це може бути як повноцінне приміщення в якому відвідувачів обслуговують офіціанти, так і невеликий ларьок, в якому покупці замовляють вподобані страви для швидкого харчування. Відмінна риса закладів такого типу - швидкість обслуговування. Тут ви не будете сидіти по тридцять або більше хвилин, чекаючи приготування свого замовлення. Всі страви подаються практично відразу після замовлення. Це досягається завдяки збалансованому меню, яке не містить складних страв. Радимо звернути увагу на хот-доги, які тут готують з безліччю різних начинок. А якщо ви не фанат таких страв, то замовте собі повноцінний бізнес-ланч або набір їз першого і другого блюда. У будь-якому випадку - місцева кухня вас приємно здивує своїм смаком і ціною.

Кафе-бістро відмінно підходить для ділових і дружніх зустрічей, побачень чи для прийому їжі в обідню перерву. Ви завжди можете бути впевнені в швидкому обслуговуванні та високій якості запропонованих страв. Адже бістро дуже цінують своїх постійних клієнтів.