Фільтри
Кількість
Сортувати за
Замовлення
Додаткові фільтри
  • Безкоштовна парковка
  • Оплата карткою
  • Wi-Fi
Кращі пивні ресторани на карті вашого міста.

Побувайте в пивних ресторанах неподалік від вас, відвідайте кращі з них! У нашому каталозі представлена велика кількість закладів даного напрямку. У нас ви знайдете їх фото, рейтинг, адреси, сайти та відгуки про них. Спробуйте безліч різних і рідкісних сортів пива і закусок до нього, проведіть незабутній час в затишній атмосфері пивного ресторану.

Пивні ресторани слід розділити на два класи: національний і концептуальний. Національний пивний ресторан сфокусований на певних національних ознаках пива і закладу в цілому. Сюди слід віднести чеські, англійська, німецькі та інші подібні пивні ресторани. Такий заклад слід відвідати тим, хто віддає перевагу класичному стилю оформлення ресторану або ж певні національні сорти пива. Безпрограшний варіант для пивного гурмана початківця.

Концептуальний пивний ресторан не робить акценту на особливих національних ознаках. Замість це в його основі лежить особлива ідея, концепція, відповідно до якої оформляється заклад і підбирається його меню. В такому місці ви, крім загальновідомих сортів пива, зможете спробувати різні рідкісні марки пляшкового і розливного пива вироблені на різних міні пивоварнях з усього світу.

Також слід зазначити наявність своїх міні пивоварень в певних ресторанах. Це стандарт для таких закладів. Завдяки цьому ви завжди зможете отримати насолоду від свіжозвареного пива, а наявність повноцінної ресторанної кухні не обмежує вас вибором тільки закусок. Ви зможете повноцінно пообідати чи повечеряти в такому місці. Пивний ресторан це ідеальний вибір для великої компанії друзів або невеликих посиденьок. А який ви оберете?