Фільтри
Кількість
Сортувати за
Замовлення
Додаткові фільтри
  • Безкоштовна парковка
  • Оплата карткою
  • Літня тераса
  • Wi-Fi
Атмосферні пельменні вашого міста в кроковій доступності.

Смачні пельмені в найближчих до вас пельменних чекають вашого візиту. Тут вас зустріне домашня атмосфера і затишок, а приготовані страви подарують незабутні моменти насолоди. Виберіть свій улюблений заклад з нашого каталогу пельменних і неодмінно відвідайте його! У нас представлені фото закладів, відгуки відвідувачів, контактні дані та меню. З нашою допомогою ви легко знайдете улюблений заклад на карті міста і спланує маршрут.

Пельменна є універсальним місцем для перекусу. Вона є різновидом закусочної з невисокими цінами і орієнтована на широке коло відвідувачів. Тут ви не зустрінете дратівливих надмірностей, тільки мінімалістичний інтер'єр і ергономічний дизайн. Як правило, тут практикується самообслуговування, а вибір страв невеликий. Основним блюдом є пельмені з начинкою з різного м'яса, але зустрічаються і інші блюда. Часто в таких закладах подають хінкалі, гарячі супи, салати, десерти, вареники з різними начинками. Асортимент страв в меню рідко перевищує двадцять позицій. Це пов'язано з тим, що в пельменні люди заходять за швидким, гарячим перекусом і у них просто немає бажання вивчати величезні меню.

В такому закладі відвідувачі бувають найрізноманітніші: люди старшого покоління, офісні працівники, студенти та навіть сімейні пари з дітьми. Якщо зі стравами для дорослих є очевидними, то що пельменна може запропонувати дітям? Відповіддю буде дитяче меню. У ньому представлені позиції для дітей, які вони знайдуть дуже привабливими. У їжі з цього меню не буде міститися безлічі приправ, занадто багато перцю або інших гострих спецій. Якщо ви хочете перекусити всією сім'єю, то пельменна - відмінний варіант!