Фільтри
Кількість
Сортувати за
Замовлення
Додаткові фільтри
  • Безкоштовна парковка
  • Оплата карткою
  • Бронювання
  • Літня тераса
  • Wi-Fi
Кращі стейки в каталозі стейк-хаусів вашого міста.

Шукаєте справжній м'ясний ресторан? Тоді відвідайте найближчий стейк-хаус. Це традиційний американський ресторан, основною стравою якого є стейк - великий шматок яловичини, приготований на відкритому вогні. Список закладів категорії «стейк-хаус» від FoodGuide містить безліч закладів з позитивними відгуками і репутацією, тут ви зможете оцінити заклад за допомогою фото, відгуків відвідувачів і рейтингу, дізнатися контактні дані і замовити столик на вечір.

Стейк-хаус є традиційним закладом в Америці, але стрімко набирає популярність і в Україні. Тут ви спробуєте смачні стейки. Для їх приготування використовується тільки м'ясо молодих бичків, нарізане шматочками від трьох до п'яти сантиметрів в поперечному напрямку, яке пройшло визрівання протягом від п'ятнадцяти до двадцяти трьох днів. Парне м'ясо ніколи не використовується. Це робиться для того, щоб м'язові волокна м'яса розм'якшилися і жар рівномірно проникав крізь пори м'язової тканини і дозволяв стейку швидко і рівномірно нагріватися.

Може скластися враження, що готування стейка досить нехитре заняття, але це зовсім не так. Потрібно уважно підбирати температуру готування страви, щоб ступінь прожарювання відповідав замовленій клієнтом. А так як готується стейк в духовій шафі або печі із використання деревного вугілля, це лише ускладнює завдання. Приготування такої страви приховує безліч тонкощів температурного режиму і підбору потрібного сорту м'яса. У будь-якому випадку в стейк-хаусі, крім самих стейків, вам доступний широкий вибір страв з меню. І не забудьте замовити келих вина до стейку, це лише підкреслить його смак і зробить ваш візит в ресторан більш приємним.