Фільтри
Кількість
Сортувати за
Замовлення
Додаткові фільтри
  • Безкоштовна парковка
  • Оплата карткою
  • Бронювання
  • Wi-Fi
Затишні тратторії в вашому місті.

Відвідайте кращі тратторії поблизу від вас. Тут вам завжди будуть раді, адже це не просто ресторан, а місце з особливою атмосферою Італії. Оцінюйте заклад в каталозі FoodGuide по фотографіях, відгукам користувачів і рейтингу. Виберіть собі оптимальний маршрут або зробіть собі замовлення столика або страви через телефонний дзвінок або сайт. Команда FoodGuide надає вам всю необхідну для цього інформацію. Відпочивайте із задоволенням!

Так що ж таке тратторія? Це затишний невеликий італійський ресторан з кухнею наближеной до домашньої, орієнтований на постійних клієнтів і зі спрощеною системою обслуговування. Тут ви знайдете найвідоміші страви Італії: равіолі, спагетті і звичайно ж незабутню піцу! Звичайно страви в меню тратторії цим не обмежуються, тут регулярно дивують чимось новим, наприклад подають сезонні страви та закуски. А до страв пропонується широкий вибір вин різного цінового діапазону або домашніх прохолодних напоїв, наприклад домашні італійські лимонади. Домашні рецепти, вино і атмосфера надають їжі в таких закладах особливий смак, який порадує будь-якого гурмана.

Атмосферу тратторії підкреслюють дерев'яні меблі, як правило в темних тонах або штучно зістарені, ковані металеві декоративні вироби і керамічна, з химерними візерунками або виконана в теплих тонах, плитка. У літню пору тратторії пропонують пообідати на літніх терасах, що тільки додає їм затишку і зручності. Заклади такого типу ідеально підійдуть для недільної сімейної вечері, тихого побачення або ситного обіду у вільний час. Тут ви зможете відчути дух Італії і спробувати кращі італійські страви.