Дитяче меню

Всім батькам знайома ситуація коли ви хочете сходити в кафе або ресторан, а дитину залишати вдома не хочеться. Єдиним виходом в такому випадку є пошук закладу що підходить дорослим відвідувачам і дітям. В такому ресторані або кафе, крім основного меню, пропонується ще й дитяче меню. Воно містить різні страви і напої, які будуть не тільки смачними, а й корисними для юних клієнтів. Наявність подібної послуги у закладу надає йому додаткову перевагу в очах батьків або компаній з дітьми.

Дитяче меню – це не просто скорочена версія меню для дорослих відвідувачів з меншими порціями. Дітям не бажано давати занадто смажені страви або їжу приправлену великою кількістю спецій. Так само важлива наявність свіжих фруктів, овочів, соків і фрешів в дитячому меню. Добре що заклади враховують такі тонкощі при створенні свого дитячого меню. Навіть самі розпещені маленькі гурмани будуть задоволені. Адже при приготуванні страви для дітей шеф-пофар ресторану приділяє особливу увагу її оформленню. Дитині набагато приємніше їсти страву оформлену у вигляді улюбленого мультяшного героя або персонажа.

Якщо ж ваша дитина змушена дотримуватися певної дієти, то обслуговуючий персонал підкаже вам які страви з меню слід обрати. Не забувайте слідувати рекомендація вашого педіатра при годуванні дитини. Намагайтеся відмовитися від привабливих солодощів і краще зверніть свою увагу на фруктові десерти. При правильному оформленні вони більш привабливі для дітей, а головне – корисніше.

Безліч найрізноманітніших корисних страв з вигадливим оформленням обов’язково привернуть увагу юних відвідувачів і не залишать їх байдужими.