Фільтри
Кількість
Сортувати за
Замовлення
Додаткові фільтри
  • Дітям
  • Безкоштовна парковка
  • Оплата карткою
  • Бронювання
  • Літня тераса
  • Wi-Fi
Відвідайте найближчі буфети з нашого каталогу.

Буфет ідеально підійде для швидкого і ситного перекусу в невимушеній обстановці. Знацдіть найкращий буфет в нашому списку і неодмінно відвідайте його! У нас представлені: рейтинг закладів, їх фото, коментарі відвідувачів, адреси та інші контактні дані. Прокладіть свій маршрут до кращих буфетів на карті вашого міста з нашою допомогою.

Буфет є невеликим підприємством громадського харчування, яке надає своїм відвідувачам на вибір лімітований список готових до вживання страв. У буфетах практикується самообслуговування клієнта або обмежене обслуговування персоналом ( «літаючий буфет» - персонал розносить групи страв на підносах, а відвідувач бере вподобане). Також тут пропонується безліч різних закусок і напоїв. Буфет може бути самостійним підприємством, так і частиною більш великого закладу. Наприклад, буфет в ресторані є частиною самого ресторану і надає відвідувачам можливість підкріпитися закусками в очікуванні свого столика або основного блюда. А ось буфет в аеропорту або готелі вже є самостійною одиницею. Тут відвідувач може повноцінно поїсти перед польотом або виходом з готелю.

Буфети, крім місця розташування, розрізняються і тематично. Вони не обмежені класичними рамками ресторанних закладів. Ви легко можете зустріти сезонні буфети, в яких продаються сезонні страви, або тематичні, де ацент робиться на їжу певної тематики. Є ще холодні буфети, тут вам подадуть тільки закуски, і гарячі, де ви зможете придбати гарячі супи та страви. Ще буфети розділяє на стаціонарні та пересувні. Це універсальний тип закладів, готовий відгукнутися на різні побажання клієнтів, наприклад, організація весіль, ювілеїв та корпоративів.