Факти про ресторанний бізнес

Ви б хотіли дізнатися в якій країні штрафують за те, що відвідувач ресторану не доїв свою їжу? Або про те на якій висоті знаходиться найвищий ресторан? Або про те де можна з’їсти стейк вагою в 2 кілограми абсолютно безкоштовно? Якщо, дійсно, цікаво, тоді тобі просто необхідно прочитати цю статтю…

treerest

1. Хто б міг подумати, що адміністрація ресторану може оштрафувати відвідувача, якщо він не доїсть замовлену страву? Однак саме так відбувається в ресторанах Бразилії. Цікаво, як би там відреагували на спробу російських туристів забрати залишки їжі з собою?

2. Незабутнє враження справляють специфічні стандарти німецького ресторану Bollesje. Він знаходиться в Рюдесхайм, в будівлі колишньої в’язниці. Для більшого занурення гостей в атмосферу місць позбавлення волі при вході їх знайомлять з нормами поведінки і знімають відбитки пальців. Але і це ще не все. Далі відвідувачі повинні одягатися в тюремні роби і випити по склянці так званого злодійського коктейлю.

bollesje

3. Виявляється, думка, що у всіх ресторанах обов’язково обраховують, застаріла. У Голландії є дивовижний заклад, гості якого платять за їжу не фіксуючу ціну, а стільки, скільки захочуть після обіду. Як це не дивно, всі залишають трохи більше грошей, ніж було б за рахунком. В результаті ресторан благоденствує.

4. Ще одне неймовірне нововведення в ресторанному бізнесі – це те, що тепер власник закладу може перебувати в будь-якій точці світу і управляти своїм бізнесом через планшет. Таку програму для автоматизації ресторану і касову техніку можна придбати на сайті https://joinposter.com/, при чому за ціну трохи більше 1000 рублів. Відмінний сервіс, автоматизація роботи, зручність для клієнтів.

epson

5. Бродвейський ресторан Ellen’s Stardust, немов машина часу, переносить в атмосферу 50 років. Його дизайн, обстановка і асортимент страв повністю копіюють старі придорожні ресторанчики. Як персонал тут працюють професійні артисти, які змінюють один одного на естраді.

stardust

6. Неймовірно, але факт: клієнти ресторанів Нью Хемпшира не мають права «підігравати» музиці, стукаючи пальцями по стільниці. Їм заборонено також постукувати ногами і робити ритмічні рухи головою.

7. Хочете з’їсти шматок м’яса, який важить 2 кг, безкоштовно? Тоді ваш шлях лежить в Big Texan Steak Ranch Amarillo. Але цей американський ресторан ставить одне невелике умова: якщо не впораєтесь з стейком за 1 годину, будете зобов’язані заплатити за рахунком.

Big Texan

8. Англійський Брайтон придумав інше ноу-хау: він дивував відвідувачів нічних ресторанів равликом неймовірних розмірів. Він важив 500 г і, для задоволення гостей, пила пиво.

9. Власник тайванського ресторану Modern Toilet Taipei придумав іншу «фішку». Він додав стільцям і посуду форму унітазів. Меню при цьому залишилося звичайним. Кажуть, що відвідувачі унікального закладу дуже задоволені такою екзотикою.

wckafe

10. У столиці Норвегії пощастить тим, кого звуть Іона. У знаменитому рибному ресторані з назвою «Кіт» досить показати посвідчення особи і вас почастують жарким з кита даром. Причина такої щедрості – біблійна притча про Іону і його муки в китовому череві.