Самі незвичайні ресторани світу

Ресторан в печері

pezera

Чудовий ресторан побудований в Італії, з якого відкривається прекрасний вид на Адріатичне море.

Сам ресторан знаходиться в печері і є частиною готелю Grotta Palazzese в містечку Polignano a Mare. В меню ресторану в основному італійська кухня.

Ресторан «El Diablo»

El diablo

Над активним вулканом на острові Ланзарот, який знаходиться на північному заході від Морокко, розташований ресторан «El Diablo».

Правда, це не такий активний вулкан, як прийнято розуміти. Замість лави він вивергає звичайний жар. На цьому жарі кухарі ресторану і готують свої страви, в кухні над маленьким кратером вулкана.

Ресторан «Medical Prison Restaurant»

Medical Prison Restaurant

Ще одним цікавим рестораном, де обстановка “медичної в’язниці” або “тюремної лікарні”, а відвідувач виступає в ролі пацієнта, є ресторан Medical Prison Restaurant.

Офіціантки в одязі медсестер, і перше, що вони роблять, так це зображають укол величезною голкою в зад пацієнтові і закривають його в камері. У Medical Prison можна замовити “Мертвого курчату”, “Пеніс-сосиску” і “Потроха”. Ще багато коктейлів з дивними назвами, які подаються в шприцах, спринцівках, головах манекена. Загалом, для любителів незвичайних місць цей ресторан те що треба.

Ресторан «Hadaka sushi»

Hadaka sushi

У Сполучених Штатах Америки в Лос-Анджелесі є японський ресторан “Hadaka Sushi”.

У ресторані “Hadaka Sushi”. Страви подають на тілах прекрасних дівчат, живих звичайно ж.

Ресторан біля водоспаду

Restoran u vodopada

На Філіппінах теж є незвичайний ресторан. Щоб привабити туристів, філіппінці придумали організувати ресторан в безпосередній близькості від водоспаду. І хоч кухня і меблі ресторану нічим не примітні, сама обстановка справляє незабутнє враження на відвідувачів.

Для того щоб пройти в ресторан пропонується зняти взуття, так як, як такої підлоги там немає, і всі відвідувачі поглинають їжу під шум водоспаду бавлячись ногами в прохолодній воді.

Напевно дуже приємне відчуття, якщо враховувати, що температура повітря в цій країні досить висока від 30 до 37 градусів за цельсієм. Ресторан знаходиться на Віллі Ескудеро і користується великою популярністю у туристів.

Ресторан «The Yellow Treehouse»

Treehouse

У наш час нових технологій, коли все частіше будують будинки з пластика і скла, можна ще знайти місце, де відчуваєш себе частиною природи і навіть покуштувати там найсмачнішу їжу.

Таким місцем є ресторан The Yellow Treehouse в Новій Зеландії побудований за проектом Пітера Ейзінга і Люсі Гаунтлетт. Ресторан встановлений на дереві на висоті 10 метрів.

Ресторан «Dinner In The Sky»

DinnerSky

Підвішений ресторан під назвою «Dinner In The Sky» («Обід в небі»), в якому можна пообідати між небом і землею, був придуманий в Бельгії, де він і почав свій тріумфальний хід по Європі.

Конструкцію можна перевезти в будь-яке місце – вона вже повисіла в Брюсселі, Парижі та Будапешті. Таким чином любителів екстремального проведення часу цей ресторан залишить в захваті, після його відвідання.

Ресторан «Ithaa Undersea Restaurant»

Ithaa Undersea Restaurant

Один з найкрасивіших ресторанів в світі, входить в мережу ресторанів «Hilton Maldives Resort and Spa» і знаходиться на Мальдівах.

Унікальність цього закладу, розрахованого всього на 14 місць, в тому, що він знаходиться під товщею океанської води, яка становить близько 5 метрів.

Для відвідувачів ресторану відкривається прекрасне видовище з пропливаючими над їх головами скатів і інших рибок населяючих місцеві води.