Цікаві факти про ресторани

«В якому ресторані офіціанти грубіянять відвідувачам і кидаються в них серветками?»

dicks

У ресторанах американської мережі «Dick’s Last Resort» інтер’єр навмисно зроблений досить безглуздим, на столах немає скатертин, а від персоналу вимога грубіянити відвідувачам. Якщо клієнт просить серветки, офіціант повинен кинути ними в клієнта. Незважаючи на це, мережа успішно розвивається і налічує вже 18 закладів.

«На честь кого названий салат Цезар?»

cezar

Салат «Цезар» не має ніякого відношення до Юлія Цезаря. Він названий на честь американського кухаря італійського походження Цезаря Кардіні, який винайшов цей рецепт. Згідно з легендою, Кардіні приготував салат з того, що залишалося на кухні його ресторану, коли під час святкування дня незалежності США з меню вже нічого не залишилося, а відвідувачі вимагали їжі.

«Яка рекламна кампанія провалилася через математичну не грамотність американців?»

drobi

На початку 1980-х років мережа ресторанів швидкого харчування A&W запустила масштабну рекламну кампанію свого гамбургера. На відміну від схожого сендвіча в 1/4 фунта з Макдоналдс, гамбургер A&W важив 1/3 фунта і коштував трохи дешевше, а покупці говорили, що він смачніший. Незважаючи на все це, кампанія провалилася. Пізніше A&W провела дослідження і виявила причину: багато клієнтів не розуміли істинного значення дробових чисел. Пропозиція здавалася їм невигідною, тому що 3 менше 4.

«Де знаходиться кав’ярня з самообслуговуванням без будь-якого контролю?»

payalone

В американському містечку Веллі Сіті, що в штаті Північна Дакота, відкрилася кав’ярня «The Vault», що діє за принципом самообслуговування і без будь-якого контролю. Відвідувачам пропонується вибрати напій, випічку, порахувати суму до оплати і розплатитися готівкою або карткою. Тут же виставлені на продаж картини, теж за принципом чесності клієнтів, і розміщено безліч полиць з книгами для читання за чашкою кави.

«Де знаходиться ресторан, столи якого розставлені між могил старого кладовища?»

newlucky

В індійському місті Ахмадабад є ресторанчик «New Lucky», побудований на місці старого мусульманського кладовища. Правда, могили нікуди не поділися – столи розставлені прямо між ними. Власник кафе говорить, що клієнтів це анітрохи не бентежить, і сам бізнес процвітає. Офіціанти кожен день крім обслуговування клієнтів віддають данину поваги покійним – протирають могилки і іноді кладуть на них квіти.

«В якому ресторані Полковник Сандерс з’їв гіршу курку в своєму житті?»

sanders

Полковник Сандерс за 12 років створив шляхом франчайзингу величезну мережу ресторанів KFC, основою яких був фірмовий секрет смаженої в клярі курки, і продав права на неї, за винятком канадських точок, в 1964 році. При цьому KFC зберегла права на використання його образу на логотипі і в рекламних цілях. У 1976 році Сандерсу довелося відвідати KFC в Нью-Йорку, після чого він назвав покуштувати курку гіршою, що він їв у своєму житті, а підливу – клеєм для шпалер.

«Де знаходиться ресторан швидкого харчування, який рекламує себе як найшкідливіший в світі?»

heart attack grill

У Лас-Вегасі є ресторан швидкого харчування, який позиціонує себе як найшкідливіший в світі. Його назва – Heart Attack Grill – означає «Гриль-бар серцевого нападу». Хіт його меню – 900-грамовий бургер Quadruple Bypass Burger, енергетична цінність якого дорівнює 8000 кілокалорій. А питний крем ButterFat Shake, як написано в меню, містить рекордну в світі кількість холестерину. Офіціантки закладу ходять в уніформі медсестер зі стетоскопами, а тим, хто замовив великий бургер, надається право покататися в інвалідному кріслі.