Крафтовий алкоголь

Хвиля виготовлення крафтового алкоголю прийшла в Україну з США. У себе на батьківщині такий алкоголь займає більше чверті всього ринку алкогольних напоїв, а ось в Україні не більше одного або двох відсотків. Це пов’язано з тим, що перші спроби українських пивоварів-любителів показати широкий асортимент смаків алкоголю звареного по «ремісничим» рецептами не увінчалися успіхом. Сьогодні ж крафтова революція в Україні йде повним ходом і навряд припиниться найближчі років десять.

Кожен поціновувач алкогольних напоїв зможе знайти щось цікаве в крафтового сортах пива, елю, хріновухи або перцівки. Адже крафтовий алкоголь – це в першу чергу пошук нових смаків, подолання стереотипів і вихід за рамки стандартних рішень. Безліч найрізноманітніших смаків приємно дивують і тішать відвідувачів закладів. Але де ж шукати такі напої? Відповідь проста – практично кожна пивоварня що виготовляє своє крафтове пиво має свій бар неподалік, іноді навіть розташований в одній будівлі з нею. Тут вам запропонують не тільки алкоголь, але і закуски до нього.

Для тих, хто вважає за краще насолоджуватися крафтовим алкоголем вдома або просто не має часу на відвідування барів і ресторанів, передбачена доставка по місту. Це дуже зручна і популярна послуга, яка дозволяє насолодитися вишуканим смаком улюбленого напою в будь-який час. А якщо вам не пощастило і у вас в місті немає закладів з крафтовим алкоголем, то деякі компанії можуть здійснити доставку своєї продукції за допомогою логістичних компаній, але замовити одну пляшку тут не вийде. Мінімальне замовлення від одного ящика.

Якщо ви шукаєте для себе щось нове, то крафтові алкогольні напої саме те що вам потрібно. Раз спробувавши їх – ви більше ніколи не захочете пити звичайний алкоголь.